Stipendije i Konkursi
Навигација
Пријава на сајт
Kontakt QR Code

Obaveštenje

Menadžment kvalitetom – Termini odbrane seminarskih radova april 2017.

Datum postavljanja: 03.04.2017 12:49:39

TERMINI ODBRANE SEMINARSKIH RADOVA IZ PREDMETA MENADŽMENT KVALITETOM – april 2017.

10.4.2017. u 16h –kabinet E-10

Ljilja Šaponjić 2013/516

Marija Torlaković 2013/436

Trnava

Dajana Murati 2014/394

Zelengora

Tamara Dimitrijević 2013/435

Agro Jevtić

Suzana Petrović 2014/246

Studentski centar

Nevena Cvetković 2012/468

Voda Vrnjci

11.4.2017. u 16h –kabinet E-10

Stefan Marković 2010/402

Dušica Stašević 2010/355

SCGM

Katarina Grkojević 2014/207

GOMMA LINE

Isidira Ranđelović 2013/401

Zvezda Helios

Jelena Živadinović 2014/121

Klas Komerc

Jelena Milutinović 2014/149

PTT Srbija

12.4.2017. u 12h –kabinet E-10

Nevena Stanojlović 2014/169

Bekament

Marija Cvetković 2014/328

Milanović Inženjering

Jovana Đurić 2012/232

Nikoleta Mutavdžić 2012/480

Kuč

Janko Milutinović  2013/448

Saša Kore

Dragana Dabiziljević 2014/223

Telekom Srbija

13.4.2017. u 14h –kabinet E-10

Martin Rajković 2014/295

Prizma

Nikolina Čugalj 2014/168

Slatko Srce

Katarina Maksović 2013/499

Dina Janjić 2012/437

Rapp Marine

Zoran Matović 2011/396

Dragana Ćurčić 2013/159

Znamgraf

Aleksandra Milošević 2014/422

ALU Plast

18.4.2017. u 16h –kabinet E-10

Nataša Živković 2012/435

Andrijana Vidović 2012/499

Sunce Marinković

Sanja Ilić

HTL

Anđela Soković 2014/134

TPV Šumadija

Milena Lalović 2013/196

Tijana Milenković 2013/276

Nikom

Marijana Nedović 2014/141

100% stočna hrana

19.4.2017. u 16h –kabinet E-10

Marija Draganac 2013/191

Prva Petoletka

Tamara Višnjić 2014/381

Milkop

Milomirka Marković 2014/307

Vertex Star

Irena Vračar 2014/395

Elektrošumadija

Nevena Radivojević 2014/206

Rembas Resavica

20.4.2017. u 14h –kabinet E-10

Andjela Škrkić 2014/237

Joker

Andjela Kočović 2010/518

Coca-Cola

Dragana Jovanović 2014/142

Žitoprodukt

Milan Tomović 2012/524

OBI

Milica Jelić 2014/399

Swisslion

21.4.2017. u 14h –kabinet E-10

Nevena Šuković 2014/135

JKP Vodovod i kanalizacija

Marica Bošković 2014/235

Korali

Aleksandra Stojadinović 2014/249

FPM Agromehanika

Marija Jevtić 2012/539

Ivana Gagić 2012/540

Pekara Jevtić

Milena Jevremović 2014/274

Flores

22.4.2017. u 13h –kabinet E-10

Tina Al Mosawi 2013/404

Zebra Sweets

Milšić Mirjana 2014/181

NID

Nevena Radojković 2013/163

Hrast Kraljevo

Aleksandra Josijević 2014/415

Hotel Solaris

Ana Ćirković 2014/190

Sedef

22.4.2017. u 14h –kabinet E-10

Miloš Đuković 2012/497

Blažeks

Dušan Janković 2014/277

Pekara Vega

Tanja Novosel 2012/350

Jelena Dimitrijević 2011/557

Kostolac

Katarina Ilić 2014/150

Kolubara Metal

Miloš Stanojević 2014/368

Ravanica

Jelena Milosavljević 2014/200

Peštan Aranđelovc

 

Moodle E-Learning