PORTALI

Време: 12.12.2017 08:42:07

MOLIMO VAS DA PAŽLJIVO PROČITATE CELU VEST!!!

STUDENTIMA SU DVA PORTALA NA RASPOLAGANJU.

OVA DVA PORTALA SU TRENUTNO NEZAVISNA I ODVOJENA (ZASEBNA KORISINIČKA IMENA I LOZINKE).

PORTAL ZA UČENJE - MOODLE

Moodle portal je na adresi: moodle.ekfak.kg.ac.rs , Ulaz na portal je sa:

1. Brojem indeksa (sa srednjom crtom -), npr. 2016-617. (ili email adresom)
  2. LOZINKOM koja Vam je prosleđena na email (zahtev za novu lozinku isključivo putem emaila Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.)

Napomena: Nalog se kreira prilikom prvog logovanja. Tek nakon toga je moguće resetovati lozinku, ako je zaboravite (klikom na Zaboravili ste svoje korisničko ime ili lozinku?)

STUDENTSKI PORTAL (prijava ispita, uplate školarina itd)

Studentski portal je na adresi: portal.ekfak.kg.ac.rs , Ulaz na portal je sa:

1. Brojem indeksa (sa kosom crtom /), npr. 2016/617.
  2. LOZINKOM koja Vam je prosleđena na email (ako je ne znate, ili niste dobili email pročitajte napomenu ispod)

Napomena: Svi nalozi na studentskom portalu su već kreirani. Tako, ako ne znate lozinku, možete je odmah resetovati klikom na: „Заборавили сте корисничко име ili лозинку?“ Molimo Vas da ne tražite od nas zaboravljenu lozinku ili korisničko ime.

VAŽNO! VAŽNO! VAŽNO!

Ako imate problema, molimo Vas da se obratite putem emaila na adresu Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. (PIŠITE SA EMAIL ADRESE KOJU STE PRIJAVILI NA ŠALTERU STUDENTSKE SLUŽBE, navedite ime, prezime, broj indeksa).

PROMENA VAŠE EMAIL ADRESE SE VRŠI ISKLJUČIVO LIČNO NA ŠALTERU.

Контакт информације

ЕКОНОМСКИ ФАКУЛТЕТ
УНИВЕРЗИТЕТА У КРАГУЈЕВЦУ

Ђуре Пуцара Старог 3