Рокови и документација за упис академске 2024-25. године

Време: 04.10.2024 09:43:36

У периоду од 03.10. до 08.10.2024. године – документацију за упис подносе СТУДЕНТИ КОЈИ НЕ ПОЛАЖУ ИСПИТЕ у испитном року Октобар 2, пошто Студентска служба мора да задржи индексе због израде решења о школарини.

У периоду од 09.10. до 17.10.2024. године – документацију за упис подносе СВИ ОСТАЛИ СТУДЕНТИ НАКОН ПОЛАГАЊА ПОСЛЕДЊЕГ ИСПИТА У ВАНРЕДНОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОКТОБАР 2.

ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА УПИС:

1)  Индекс

2)  Два обрасца ШВ 20 попуњена штампаним словима ћириличног писма (обрасци се купују у књижари Факултета);

3)  Изјава за изборне предмете (изјаве су изложене испред књижаре Факултета);

4)  Потврда о одбрањеном семинарском раду – за студенте који уписују трећу или четврту годину студија;

5)  Попуњени електронски анкетни листићи (Анкета о објективности оцењивања) - доступни на налогу на Студентском порталу;

6)  Попуњен електронски образац ШВ-20 – доступан на налогу на Студентском порталу.

7)  Потврду о уплаћеној првој рати школарине (користите Калкулатор школарине објављен на сајту!).

ПРЕУЗИМАЊЕ ИНДЕКСА

Студенти се о завршетку процедуре уписа године студија информишу преко свог налога на Студетнском порталу – увидом у информацију о уписаној години студија. Индекс се преузима у Студентском сервису најраније наредног радног дана у односу на дан када је евидентиран упис на налогу на Студентском порталу.

Студентска служба