Обавештење за студенте 1. године - информација о модулима и руководиоцима студијских програма и модула

Време: 07.06.2024 09:26:09

Dragi budući studenti druge godine osnovnih studija,

Prilikom upisa na drugu godinu studija studijskog programa Ekonomija i poslovno upravljanje opredeljujete se za modul koji želite da studirate u nastavku školovanja. Kako bi vam olakšali izbor modula šaljemo vam prezentaciju na kojoj se nalaze linkovi vezani za prezentacije konkretnih modula i nastavne planove na modulima. Takođe, u okviru prezentacije koju vam šaljemo su i kontakti nastavnika koji su zaduženi za određene module, pa ih možete kontaktirati ako imate bilo kakvih nedoumica vezanih za izbor modula.

Rukovodioci modula i studijskih programa, kao i ostali nastavnici i saradnici, stoje vam na raspolaganju za sva pitanja i dileme koje imate prilikom nastavka studiranja na određenim modulima.

Ako imate bilo kakvo pitanje ili nedoumicu možete se obratiti i prodekanu za nastavu prof. dr Milanu Kostiću na e-mail adresu Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

Preuzmi prezentaciju

Srdačan pozdrav,