60 godina Ekonomskog fakulteta Logo

ACCA Logo

Најновије вести

Hakaton KG 2020 на тему урбане мобилности

Продужен рок за пријаву до 10. маја 2021. године!  Студираш у Kрагујевцу, имаш интереса за апликације, дигитал, ИТ, занима те тема урбане мобилности, желиш да Kрагујевац има бољи сервис превоза за све грађане, желиш да даш свој допринос граду у којем живиш? Тебе и твој тим тражимо и очекујемо!

Град Kрагујевац и амбасада Израела уз подршку Бизнис иновационог центра Kрагујевац, Универзитета у Kрагујевцу, Прве гимназије, организују Hakaton на тему урбане мобилности.

Hakaton ће се одржати 20. маја 2021. са почетком у 9h у просторијама Бизнис иновационог центра доо Kрагујевац. Презентација решења је предвиђена за 19h.

Услови за учествовање:

• имаш тим од 2-4 члана
  • студент си Универзитета у Kрагујевцу и/или средње школе техничко економског усмерења
  • размишљаш о оснивању или већ радиш у старт-уп фирми
  • говориш енглески
  • занима те тема урбане мобилности
  • нове технологије, апликације, иновације, креативност су предмет твог интересовања

Уколико си на претходно одговорио/ла позитивно, предлажемо да се пријавиш на Хакатон попуњавањем формулара на линку.

Рок за пријаву тимова је 10. мај 2021. Селектовани тимови ће бити обавештени маилом у року од пар дана од истека пријаве са даљим инструкција за учествовање.

Победнички тим очекује новчана награда у износу од 500$ у динарској противвредности као и бесплатано коришћење неких од сервис града Kрагујевца.

Хајде да се забавимо, покренемо и урадимо нешто за Kрагујевац!

60 godina Ekonomskog fakulteta Logo

erasmus plus1 logo